اخبار

دشتی اردکانی رییس شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور شد

۰ 111
image_pdfimage_print

Screenshot_20160820-001345

دشتی اردکانی رییس شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور شد

در اولین نشست هیات مدیره شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور، رییس، نائب رییس، دبیر و خزانه دار انتخاب شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، مطابق اساسنامه تصویبی در جلسه صبح امروز، مجمع عمومی هیات مدیره دقایقی پیش رییس، نائب رییس،دبیر و خزانه دار هیات مدیره را انتخاب کردند.
با رای اعضا محمدرضا دشتی اردکانی رییس، عطالله حیدرزاده،نائب رییس و هم چنین محمدرضا محامد و حسین ساجدی به عنوان دبیر و خزانه دار انتخاب شدند.
گفتنی است مطابق مصوبه همایش کانون ها و جوامع ، هفتم تیرماه سال جاری که در شیراز برگزار شد،پس از انتخاب هیات موسس شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور مقرر گشت اساسنامه این شورا را تنظیم و جهت تصویب به مجمع عمومی ارایه دهند.این امر با جلسات متعدد انجام و در نهایت روز جاری در اولین جلسه مجمع عمومی این شورا به تصویب اعضای رسید.
طبق مفاد اساسنامه تصویبی، سیاستگذاری جهت توسعه سند رسمی و ارتقا جایگاه دفاتر اسناد رسمی با بهره گیری از تمامی استعدادها، امکانات و توانمندی های کانون ها و جوامع سردفتری کشور از مهمترین اهداف این شوراست.
هم چنین مقرر است این شورا با اتخاذ تصمیم های کلان در جهت بهبود ساختار اداری، مدیریتی و اجرایی کانون ها و جوامع استان ها نحوه تعامل استان ها را در سراسر کشور هماهنگ تر سازد.
مستند از سایت کانون تهران

http://www.notary.ir/content-news/198486

.

.

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد *

سوال امنیتی *

اطلاعات تماس

نشانی: رشت، بلوارامام (ره)، کوچه کوروش، برج بانک سینا، طبقه پنجم
کدپستی: ۴۱۹۳۷۵۳۸۸۸
تلفن: ۰۱۳۳۳۳۲۹۲۲۶
تلفکس: ۰۱۳۳۳۳۳۶۷۰۸
پست الکترونیک: info [at sign] gilannotary [dot] ir